Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kočky k adopci

Pro větší fotku kočičky klikněte na malý náhled!

 

OliADÉLKA

Asi dvouletá kočička Adélka, je čerstvá maminka. Porodila v Kyjově ve sklárnách tři krásná koťátka. Po odstavení koťátek bude kočička vykastrovaná a budeme jí i koťátkům hledat nové domovy.

(vloženo 14.5.2022)

 

 

 

 

OliCIRILEK

Asi dvouletý kocourek Cirilek, odchycený v areálu Britrermu v Moravském Písku. Má rád společnost kočičích kamarádů, je mazlivý, zvyklý na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.

(vloženo 28.4.2022)

 

 

 

 

Oli

KAČKA

Asi pětiletá kočička Kačka, je klidná a mazlivá kočička. Je vhodná do domu se zahrádkou s možností spát v domě. Byla vyhozena u domu naší členky, měla nádory na mléčné žláze, které jí byly odstraněny. Následně bylo nutné vytrhat jí všechny zuby. Dnes je kočička v pořádku, je naučená na kočičí wc, očkovaná a kastrovaná.

(vloženo 28.4.2022)

 

 

OliKOŤÁTKA MAMINKY MÁŠI

Dvoutýdenní koťátka maminky Máši. Jsou to dva kluci a dvě holčičky. Koťátka je možné si předběžně zamluvit. Do nových domovů půjdou naočkovaná s podmínkou kastrace.

(vloženo 28.4.2022)

 

OliMÁŠA

Asi dvouletá kočička Máša přišla do útulku březí a porodila čtyři koťátka. Je klidná a mazlivá. Po odkojení koťat, bude vykastrovaná. Je vhodná do domku se zahrádkou.

(vloženo 28.4.2022)

 

 

 

OliKUBKO

Roční kocourek Kubko, přicestoval se svým bráškou Maťkem že Slovenska. Jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli spolu. Je mazlivý, naučený na kočičí wc, očkovaný, kastrovaný a čipovaný. FIP a FELV negativní.

(vloženo 28.4.2022)

 

 

 

 

OliMAŤKO

Roční kocourek Maťko, přicestoval se svým bráškou Kubkem že Slovenska. Jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli spolu. Je trochu plachý, ale mazlivý, naučený na kočičí wc, očkovaný, kastrovaný a čipovaný. FIP a FELV negativní.

(vloženo 28.4.2022)

 

OliFOX

Asi roční kocourek, nalezený v motoru auta. Je plachý, ale když získá důvěru mazlivý kocourek. Je očkovaný a kastrovaný, naučený na kočičí wc.

(vloženo 28.4.2022)

 

 

 

 

OliVENDULKA

Roční kočička Vendulka, je plachá, ale když získá důvěru, nechá se i pohladit. Používá kočičí wc. Je kastrovaná a očkovaná.

(vloženo 28.4.2022)

 

 

 

 

OliAMY

Osmiměsíční kočička Amy, je plachá, ale zvyká si na kontakt s lidmi. Je socializovaná, zvyklá na kočičí wc i kočičí kamarády. Do nového domova půjde naočkovaná s podmínkou kastrace.

(vloženo 1.12.2021)

 

 

 

 

OliHOPE

Osmiměsíční kočička Hope (Houp), byla přivezena do útulku s ulice Veselská v Bzenci. Je hravá a přítulná, socializovaná, naučená na kočičí wc. Bohužel je kočička hluchá, proto je vhodná pouze do bytu. Hope půjde do nového domova vykastrovaná a naočkovaná.

(vloženo 1.12.2021)

 

 

 

 

OliBARČA

Barča je asi rok stará kočička. Je plachá, ale když získá důvěru, je velký mazel. Kočička je klidná a má ráda svůj klid. Kočičí kamarády i pejska snáší dobře. Je socializovaná, naučená na kočičí wc. Je vykastrovaná a očkovaná.

(vloženo 1.12.2021)

 

 

 

MatýsekOLIVER

Kocourek Oliver se svými dvěma sourozenci (rezavý kocourek Oskar a kočička Oli) byli  vyhozeni za zahradami v Uherském Hradišti. Oliver je osmiměsíční kocourek,  zdravý, čistotný, odčervený a naočkovaný.  (vloženo 18.11.2021)

 

 

MatýsekMATÝSEK

Asi roční Matýsek byl odchycen spolu s maminkou a třemi sourozenci, kteří už mají své nové domovy, v zahrádkářské kolonii ve Strážnici. Kocourek je zvyklý na kočičí kamarády i pejska, ale je plachý, nenechá se pohladit, ale vyžaduje pozornost starších kočičích kamarádů. Matýsek je čistotný, naučený na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.  (vloženo 11.11.2021)

 

 

 

MášenkaBRIKETKA

Roční kočička Briketka byla odchycena v Těmicích. Je to hravá a mazlivá kočička. Se svým bratříčkem Uhlíkem jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli společně. Je naučená na kočičí wc, očkovaná a kastrovaná.

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

 

MášenkaUHLÍK 

Roční kocourek Uhlík byl odchycen v Těmicích. Je to hravý a mazlivý kocourek. Se svou sestřičkou Briketkou jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli společně. Je naučený na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

MášenkaMURISKA

Asi dvouletá kočička Muriska, nalezená v Bzenci. Kočička je zvyklá na kočičí kamarády i pejska.  Kočička je mazlivá a klidná, má ráda svůj pelíšek. Je naučená na kočičí wc, očkovaná a kastrovaná.  

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

MášenkaBERTIČKA

Desetiměsíční kočička Bertička. Je hravá a mazlivá zvyklá na kočičí kamarády i pejska. Kočička trpí chronickou rýmou, proto je vhodná do bytu.  

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

 

 

MášenkaČENDA

Roční  kocourek Čenda byl nalezen v Uherském Ostrohu. Je to plachý, ale mazlivý kočičí kluk, zvyklý na kočičí kamarády i pejska.  Je naučený na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

JardaJAROŠEK

Bíločerný kocourek Jarošek ,byl nalezen v podvozku auta, kde naříkal. Je zdravý, hravý a čistotný. Jarošek je skoro roční kocourek, je zvyklý na kočičí smečku a pejsky. 

(vloženo 30.11.2021)

 

 

Charlie.jpgCHARLIE

Charlie je 4 roky starý kocourek hozený v tašce do útulku i se svými sourozenci.Sourozenci už dávno domov mají,Charlie stále čeká ,kdo si ho vybere. Je zatím trochu bojácný,tak bychom mu rádi našli domov v bytě. Charlie je vykastrovaný.

 

 

 

 

Šmudla.jpgŠMUDLA

Šmudla je 5 roků starý mourovatý kocourek, byl nalezený v Moravském Písku i se svojí kočičí mámou a sourozenci na místním hřbitově. Je milý a hravý. Šmudla je vykastrovaný.

 

 

 

 

 

Jimmy.jpg

JIMMY

Jimmy je asi 9 roků starý černobílý kocourek, očkovaný.Byl nalezený ve Bzenci u jedné paní na půdě i s mourovatým bráškou .Bráška už dávno domov má, Jimmy na něj  dlouho čeká, kocourek hledá domov pouze v bytě, je plachý a hodně ostražitý. Jimmy je vykastrovaný.

 

 

 

 

DÁDA

Dáda je šestiletá tmavě mourovatá kočka.   Byla zalepená v krabici a odložená u domu jedné z našich členek ligy. Dáda je kočka, která se trochu bojí, asi nemá moc dobré zkušenosti s lidmi .V útulku si už na člověka zvykla a nechá se i hladit. Dáda je vykastrovaná.

 

 

 

 

ADÉLKA

Adélka je mourovato-bílá kočka, asi 8 roků stará, očkovaná. Adélku nám přinesla jedna paní ze Bzence, našla ji na zahradě. Je hravá a mazlivá. Ze začátku cizím lidem nedůvěřuje, ale jakmile si zvykne je mazel.. Adélka je vykastrovaná.

 

BABETKA - v útulku je od  září 2011

11 let stará kočka, byla odchycena ve Veselí nad Moravou v jedné velké kočičí kolonii, byla velmi plachá, je vykastrovaná, očkovaná. Babetce hledáme domov uvnitř, venku už by si asi těžko zvykala. 

 

 

 

 

BRUMÍK 

 Asi 5 let starý mourovatý kocourek. Trochu se bojí, ale už si začíná zvykat. Je vykastrovaný. Brumík byl vrácen z adopce zpět do útulku, v novém domově si nemohl zvyknout, v útulku je doma.