Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kočky k adopci

Pro větší fotku kočičky klikněte na malý náhled!

 

 

OliBERTIČKA

Půlroční kočička, kterou někdo nechal v zalepené krabici před depozitem i se svými sestřičkami. Bertička je mazel a na nový domov čeká v depozitu Caty's Cats.

(vloženo 9.12.2023)

 

 

 

 

OliNELINKA

Půlroční kočička, kterou někdo nechal v zalepené krabici před depozitem i se svými sestřičkami. Nelinka je mazel a do nového domova by šla nejraději se Stelinkou. Nachází se v depozitu Caty's Cats.

(vloženo 9.12.2023)

 

 

 

OliSTELINKA

Půlroční kočička, kterou někdo nechal v zalepené krabici před depozitem i se svými dvěmi sestřičkami. Stelinka je mazel a do nového domova by šla nejraději spolu s Nelinkou. Nachází se v depozitu Caty's Cats.

(vloženo 9.12.2023)

 

 

 

 

OliROZÁRKA

Dva roky stará mourinka, nalezená jako malé kotě v poli. Byla velmi plachá a plachost jí zůstala dodnes. Nachází se v depozitu Caty's Cats.

(vloženo 9.12.2023)

 

 

 

 

 

OliMIKÝSEK

Dva roky starý plašánek, který byl odebraný z nevhodných podmínek od sociálně slabé rodiny, kde žil se slepicemi. Nacházi se v depozitu Caty's Cats.

(vloženo 9.12.2023)

 

 

 

 

 

 

 

 

OliCIRDA

Tříletý kocourek žil v areálu místní firmy, kde jezdí spousta kamionů. Sice tam Cirdu krmili, ale bylo to tam pro něj nebezpečné a tak je v depozitu Caty's Cats.

(vloženo 9.12.2023)

 

 

 

 

 

OliFOX

Dva roky starý kocourek, byl dvakrát vrácený z adopce, nemohl si v novém domově zvyknout. Doma je v azylu, spokojený s ostatnímI kočičkami.

(vloženo 9.12.2023)

 

 

 

OliMURISKA

Dvouletá kočička Muriska, je velmi opatrná a klidná. K lidem které nezná se nepřibližuje. Má ráda svůj klid.

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

 

OliMATÝSEK

Dvouletý kocourek. Má rád své kočičí kamarády, ale lidí se bojí. Je nedůvěřivý. Byl odchycen v zahrádkářské kolonii.

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

 

OliDEBY

Asi roční kočička, hodně bojácná, nenecha se pohladit. Toulala se na hřišti ve Bzenci i koťátky. Ty už mají své milující domovy

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

 

 

 

OliTEREZKA

Asi 12ti letá kočička, která se bojí cizích lidí. Je nedůvěřivá, ale když si na někoho zvykne, je mazel. Byla odebrána z nevhodných podmínek v hrozném stavu.

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

 

OliSOFINKA

Asi osmiměsíční kočička, trošku opatrná, ale mazlivá. Byla odebrána s nevhodných podmínek, kde dostávala málo krmení a zřejmě ji bylo i ubližováno.

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

 

 

OliVERUNKA

Asi tři měsíční kočička. Velký mazel. Našla se vyhozená na lesní cestě.

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

 

 

OliČERTÍK

Asi 10 týdnu starý Kocourek, kterého našli v motoru auta. Je to plašánek, musí si zvyknout, pak se nechá i pohladit. Miluje jakékoliv jídlo, je to dravec.

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

 

OliTOBY

Kocourek Toby, cca jeden rok. V létě ho někdo vyhodil u RI oken, na vrátnici ho krmili, ale neměl se kam schovat. Teď už by mu byla venku zima. Je trošku opatrný, ale vděčný a už se nechá i pomazlit.

(vloženo 6.12.2023)

 

 

 

OliJASMÍNKA

JASMÍNKA je mladá kočička, nalezená s koťaty ve Vlkoši. Je to milá a klidná kočička a po kastraci bude hledat svůj nový domov. Čeká na vás v depozitu Caty's Cats- útulek Bzenec.

(vloženo 27.8.2023)

 

 

OliMONTY

 

MONTY sedm měsíců starý moureček byl nalezený ve sklárnách v Kyjově. Je to velký mazel a svou novou rodinu vyhlíží v depozitu Caty's Cats- útulek Bzenec.

(vloženo 24.8.2023)

 

 

 

 

OliBOBA

BOBA roční kočička, nalezená se sourozenci a kočičí mámou ve Vlkoši, na vás čeká v depozitu Caty's Cats- útulek Bzenec.

(vloženo 21.8.2023)

 

OliFÍBÍ

 

FÍBÍ, půlroční, mazlivá, roztomilá mourinka, nalezená v Těmicích. Čeká na vás v depozitu Caty's Cats- útulek Bzenec.

(vloženo 21.8.2023)

 

OliTOFI

TOFI,sedmimesíční kočička, krásná tříbarevka ,nalezená u útulku, čeká na svůj nový domov v depozitu Caty's Cats.

(vloženo 21.8.2023)

 

OliELI

Roční kočička Eli, byla nalezená ve Bzenci u kolejí. Je to drobná želvinka, která si hodně vytrpěla. Měla přeražené zadní tlapky. Dnes už krásně běhá a je zdravá, jen se bojí lidí. Zřejmě následek týrání. Pokud se jí podaří chytit, mazlí se, ale potom zase uteče. Pomalu si zvyká, ale je potřeba velká trpělivost a láska, aby znovu věřila lidem. Elinka miluje kočičí kamarády s kterými se ráda mazlí a je naučená na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

OliFIDORKA  rok a půl stará kočička  Fidorka, byla odchycená v areálu firmy v Moravském Písku. Kočička je plachá a bojí se mužů, zřejmě ji někdo ublížil. Vhodná na zahrádku i do domečku. Fidorka (Fíďa) je vykastrovaná s naučená na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

 

 

 

 

 

 

OliMILÁČEK

 

Rok a půl starý  kocourek, byl nalezený v kukuřičném poli. Jméno Miláček dostal proto, že je to úžasný mazel. Neustále vyžaduje pozornost a nerad je sám. Je čistotný a naučený na kočičí toaletu.

 

(vloženo 12.12.2022)

 

 

 

 

OliSAZINKA

Rok a půl stará kočička, byla odchycená u silnice za Bzencem. Je to plachá kočička, ale když si získá důvěru, je mazlivá a hravá. Sazinka je čistotná kočička naučená na kočičí WC.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

 

 

OliKOUDY

Rok a půl starý  kocourek byl odchycený u kasáren ve Bzenci. Je to plachý a nedůvěřivý kluk, ale když má náladu, přijde si sám pro pohlazení. Vyžaduje pozornost kočičích kamarádů s kterými se cítí v bezpečí, proto by v novém domově nějakého rád měl. Koudy je čistotný kocourek, naučený na kočičí WC.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

 

 

 

OliJULČA

Dva roky  stará kočička Julča byla se svou sestřičkou Barčou, která už má domov, odchycená u lesa. Je to krásná želvinka, klidná a mazlivá. Když je teplo, chodí ráda na zahrádku, kde se vyhřívá na sluníčku. Julinka je kastrovaná, naučená na kočičí wc.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

OliKEVIN

Rok a půl starý kocourek se narodil mamince Adélce ve sklárnách v Kyjově. Maminka i sourozenci už mají své domovy. Kevinek je mazlivý čistotný kocourek. Je vhodný spíš do bytu vzhledem k tomu, že má slabou imunitu. Vyžaduje pozornost a své kočičí kamarády, když je sám pláče. Je naučený na kočičí toaletu.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

OliLOTY

 

Rok a půl stará Loty byla vyhozená se svými sestřičkami Žofi a Sindy a maminkou Lili na nádraží. Se svými sestřičkami hledá společný domov. Je klidná a čistotná, naučená na kočičí toaletu.

 

(vloženo 2.12.2022)

 

 

OliJENÍČEK

Rok a půl starý  kocourek Jeníček byl nalezený ve Bzenci, se svou sestřičkou Mařenkou. Je umazlený, hodně hravý a rád papá. Miluje svou sestřičku a do nového domova by chtěli společně. Jeník je zvyklý na pejska i kočičí kamarády, naučený na kočičí wc.

(vloženo 10.11.2022)

 

 

 

 

 

OliMAŘENKA

Rok a půl stará  kočička Mařenka byla nalezena ve Bzenci, se svým bráškou Jeníčkem. Je umazlená a ráda papá. Miluje svého brášku a do nového domova by chtěli společně. Mařenka je zvyklá na pejska i kočičí kamarády, naučená na kočičí wc.

(vloženo 10.11.2022)

 

 

OliAMY

Dva roky stará kočička Amy, je plachá, ale zvyká si na kontakt s lidmi. Je socializovaná, zvyklá na kočičí wc i kočičí kamarády. Do nového domova půjde naočkovaná s podmínkou kastrace.

(vloženo 1.12.2021)

 

 

 

 

MášenkaBRIKETKA

 

Dva roky  stará kočička Briketka byla odchycena v Těmicích. Je to hravá a mazlivá kočička. Se svým bratříčkem Uhlíkem jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli společně. Je naučená na kočičí wc, očkovaná a kastrovaná.

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

 

MášenkaUHLÍK 

Dva roky starý kocourek Uhlík byl odchycen v Těmicích. Je to hravý a mazlivý kocourek. Se svou sestřičkou Briketkou jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli společně. Je naučený na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

MášenkaČENDA

 

Dvouletý kocourek  kocourek Čenda byl nalezen v Uherském Ostrohu. Je to plachý, ale mazlivý kočičí kluk, zvyklý na kočičí kamarády i pejska.  Je naučený na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.

 

(vloženo 11.11.2021)