Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kočky k adopci

Pro větší fotku kočičky klikněte na malý náhled!

 

OliELI

Půlroční kočička Eli, byla nalezená ve Bzenci u kolejí. Je to drobná želvinka, která si hodně vytrpěla. Měla přeražené zadní tlapky. Dnes už krásně běhá a je zdravá, jen se bojí lidí. Zřejmě následek týrání. Pokud se jí podaří chytit, mazlí se, ale potom zase uteče. Pomalu si zvyká, ale je potřeba velká trpělivost a láska, aby znovu věřila lidem. Elinka miluje kočičí kamarády s kterými se ráda mazlí a je naučená na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

OliMIKY

Asi dvouletý kocourek, byl nalezen špinavý a zesláblý v lese. Je potřeba se mu věnovat. Je to velký mazel, který vyžaduje velkou pozornost.  Vhodný jako jedináček, nejlépe ke starším lidem. Miky je kastrovaný, naučený na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

 

 

 

 

OliOLIVER

Asi půlroční kocourek, je jedno ze tří koťat ,nalezených v zalepené krabici na    bzeneckém  nádraží. Oliver je krásný kočičí kluk s dlouhou srstí, která je potřeba udržovat. Je to veselý a statný krasavec, jen je nedůvěřivý k cizím lidem. Ty, které zná ,miluje, ale nemá rád chování v náručí, stačí mu podobat na bříšku. Oliver je kastrovaný a naučený na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

 

 

 

OliFIDORKA  roční kočička  Fidorka, byla odchycená v areálu firmy v Moravském Písku. Kočička je plachá a bojí se mužů, zřejmě ji někdo ublížil. Vhodná na zahrádku i do domečku. Fidorka (Fíďa) je vykastrovaná s naučená na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

 

 

 

 

 

OliEMIČKA

Půlroční kočička Emička, je jedno  ze tří koťat z bzeneckého nádraží. Je to malinká kočička, která byla velmi plachá. Pořád je ostražitá, ale pomalu si zvyká a když je možnost se mazlit, moc si to užívá. Emička je vykastrovaná a naučená na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

 

 

 

 

OliSOFI

Půlroční  kočička Sofi, je jedno ze tří koťat nalezené v  zalepené krabici na  bzeneckém nádraží. Sofi je malinká hravá kočička. Bojí se prudkých pohybů a hluku, ale při troše pozornosti, bude velký mazel. Kočička je vykastrovaná, má ráda společnost kočičích kamarádů a je naučená na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

 

 

 

 

OliBELUŠKA

Asi půlroční kočička Beluška, byla nalezená prochlazená a nemocná u lesa ve Bzenci. Je velký mazel, neustále vyžadující pozornost. Vhodná ke starším lidem i dětem. Beluška je vykastrovaná, zvyklá na kočičí kamarády, naučená na WC.

(vloženo 26.4.2023)

 

 

 

 

 

 

 

OliMILÁČEK

Asi roční kocourek, byl nalezený v kukuřičném poli. Jméno Miláček dostal proto, že je to úžasný mazel. Neustále vyžaduje pozornost a nerad je sám. Je čistotný a naučený na kočičí toaletu.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

 

 

OliSAZINKA

Roční kočička, byla odchycená u silnice za Bzencem. Je to plachá kočička, ale když si získá důvěru, je mazlivá a hravá. Sazinka je čistotná kočička naučená na kočičí WC.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

 

 

OliKOUDY

Skoro roční kocourek byl odchycený u kasáren ve Bzenci. Je to plachý a nedůvěřivý kluk, ale když má náladu, přijde si sám pro pohlazení. Vyžaduje pozornost kočičích kamarádů s kterými se cítí v bezpečí, proto by v novém domově nějakého rád měl. Koudy je čistotný kocourek, naučený na kočičí WC.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

 

 

OliFILÍPEK

Roční kcourek, nejmladší z dětí maminky Máši. Filípek stejně jako jeho sourozenci Vilík a Sisi, trpí záněty očiček. Je potřeba mu je ošetřovat. Navíc měl při porodu zlomenou tlapku, což ho nijak neomezuje a běhá jako ostatní. Je to upovídaný a mazlivý kluk, který hledá domov nejlépe s kočičím kamarádem v bytě. Je čistotný a naučený na kočičí wc.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

Oli

JITŘENKA

Roční kočička byla vyhozená v tašce z auta. Je to tvrdohlavá kočičí slečna, která ráda dělá lumpárny. Trpí na záněty v ouškách, proto je potřeba jí je pravidelně čistit. Jitřenka je čistotná kočička naučená na kočičí wc.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

 

OliJULČA

Rok a půl stará kočička Julča byla se svou sestřičkou Barčou, která už má domov, odchycená u lesa. Je to krásná želvinka, klidná a mazlivá. Když je teplo, chodí ráda na zahrádku, kde se vyhřívá na sluníčku. Julinka je kastrovaná, naučená na kočičí wc.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

OliKEVIN

Desetiměsíční kocourek Kevin se narodil se svými třemi sourozenci mamince Adélce ve sklárnách v Kyjově. Maminka i sourozenci už mají své domovy. Kevinek je mazlivý čistotný kocourek. Je vhodný spíš do bytu vzhledem k tomu, že má slabou imunitu. Vyžaduje pozornost a své kočičí kamarády, když je sám pláče. Je naučený na kočičí toaletu.

(vloženo 12.12.2022)

 

 

OliLILI

Asi dvouletá kočička byla odložena v přepravce se svými třemi koťátky Žofi, Loty a Sindy. Je to klidná, mazlivá mourinka. Je slepá na jedno očičko, ale na kráse jí to neubírá. Lili je vykastrovaná, naučená na kočičí toaletu.

(vloženo 2.12.2022)

 

 

 

OliSINDY

Desetiměsíční Sindy je nejmenší ze tři koťat maminky Lili. Rodinka byla vyhozená v přepravce na nádraží. Kočička je mazlivá a hravá. Hledá společný domov se svými sestřičkami Žofi a Loty. Je čistotná a naučená na kočičí toaletu.

(vloženo 2.12.2022)

 

 

 

OliLOTY

Desetiměsíční Loty byla vyhozená se svými sestřičkami Žofi a Sindy a maminkou Lili na nádraží. Se svými sestřičkami hledá společný domov. Je klidná a čistotná, naučená na kočičí toaletu.

(vloženo 2.12.2022)

 

 

 

OliŽOFI

Desetiměsíční  Žofi byla vyhozená na nádraží se svou maminkou Lili a dvěma sestřičkami Loty a Sindy. Je to hravá a mazlivá kočičí slečna, která miluje své sestřičky, proto by chtěla do nového domova s nimi. Je čistotná, naučená na kočičí toaletu.

(vloženo 2.12.2022)

 

 

 

OliAMÁLKA

Půlroční kočička byla vyhozená v popelnici. Byla hodně prochlazená a pořád ještě léčíme rýmu a nemocná očička. Amálka je ale velká bojovnice. Moc ráda papá a hraje si s kočičími kamarády.

(vloženo 2.12.2022)

 

 

 

 

 

 

OliMAXÍK

Desetiměsíční  Maxík byl odchycený na lesní cestě. Je to klidný a mazlivý kocourek. Má rád své kočičí kamarády, nerad je sám, proto v novém domově potřebuje parťáka. Maxík je naučený na kočičí toaletu.

(vloženo 2.12.2022)

 

 

 

OliMAJKÝ

Asi pětiletý kocourek Majký je nedůvěřivý, ale pomalu si zvyká a občas se nechá i pohladit. Je hodně ukecaný a rád si říká o jídlo, které má moc rád. Chybí mu půl ocásku, ale na kráse mu to neubírá.

(vloženo 2.12.2022)

 

OliMICINKA

Čtyřletá kočička Micinka má ráda volnost. Je trochu nedůvěřivá, ale když si získáte její důvěru, tak se nechá hladit. Je to samotářka a nerada se dělí o jídlo. Micinka je kastrovaná.

(vloženo 2.12.2022)

 

 

 

 

 

OliJENÍČEK

Devitiměsíční kocourek Jeníček byl nalezený ve Bzenci, se svou sestřičkou Mařenkou. Je umazlený, hodně hravý a rád papá. Miluje svou sestřičku a do nového domova by chtěli společně. Jeník je zvyklý na pejska i kočičí kamarády, naučený na kočičí wc.

(vloženo 10.11.2022)

 

 

 

 

 

OliMAŘENKA

Devitiměsíční kočička Mařenka byla nalezena ve Bzenci, se svým bráškou Jeníčkem. Je umazlená a ráda papá. Miluje svého brášku a do nového domova by chtěli společně. Mařenka je zvyklá na pejska i kočičí kamarády, naučená na kočičí wc.

(vloženo 10.11.2022)

 

OliZRZEK

Tříletý kocourek Zrzek, byl zachráněný z domu, kde zůstal po odchodu majitelky. Je to klidný mazlivý kluk. Má rád své pohodlí doma s volným přístupem ven. Zrzek je naučený na kočičí wc, kastrovaný a očkovaný.

(vloženo 1.11.2022)

 

 

 

OliHARLEKÝN

Dvouletý kocourek Harlekýn, byl nalezený na Přívoze, přivázaný ke stromu u lesa. Je to velký jedlík a mazel. Zvyklí je v domě s přístupem na dvorek. Chodí na kočičí wc, je kastrovaný a očkovaný.

(vloženo 1.11.2022)

 

 

 

Oli

KAČKA

Asi pětiletá kočička Kačka, je klidná a mazlivá kočička. Je vhodná do domu se zahrádkou s možností spát v domě. Byla vyhozena u domu naší členky, měla nádory na mléčné žláze, které jí byly odstraněny. Následně bylo nutné vytrhat jí všechny zuby. Dnes je kočička v pořádku, je naučená na kočičí wc, očkovaná a kastrovaná.

(vloženo 28.4.2022)

 

OliAMY

Roční kočička Amy, je plachá, ale zvyká si na kontakt s lidmi. Je socializovaná, zvyklá na kočičí wc i kočičí kamarády. Do nového domova půjde naočkovaná s podmínkou kastrace.

(vloženo 1.12.2021)

 

 

 

 

OliHOPE

Roční kočička Hope (Houp), byla přivezena do útulku s ulice Veselská v Bzenci. Je hravá a přítulná, socializovaná, naučená na kočičí wc. Bohužel je kočička hluchá, proto je vhodná pouze do bytu. Hope půjde do nového domova vykastrovaná a naočkovaná.

(vloženo 1.12.2021)

 

 

 

 

MášenkaBRIKETKA

Rok a půl stará kočička Briketka byla odchycena v Těmicích. Je to hravá a mazlivá kočička. Se svým bratříčkem Uhlíkem jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli společně. Je naučená na kočičí wc, očkovaná a kastrovaná.

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

 

MášenkaUHLÍK 

Rok a půl starý kocourek Uhlík byl odchycen v Těmicích. Je to hravý a mazlivý kocourek. Se svou sestřičkou Briketkou jsou na sebe zvyklí a do nového domova by chtěli společně. Je naučený na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.

(vloženo 11.11.2021)

 

 

 

MášenkaČENDA

 

Roční  kocourek Čenda byl nalezen v Uherském Ostrohu. Je to plachý, ale mazlivý kočičí kluk, zvyklý na kočičí kamarády i pejska.  Je naučený na kočičí wc, očkovaný a kastrovaný.

 

(vloženo 11.11.2021)