Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Psi k adopci

Pro větší fotku pejska klikněte na malý náhled!

 

 

Max AMERICKÁ AKITA - PES

Hledáme nový domov pro psa rasy Akita. Je dominantní, není vhodný k dětem, spíše pro zkušeného chovatele.

Kontakt na majitele: hena37@seznam.cz

Vloženo 28.7.2022

 

 

 

 

 

 

 

Max

ČERTÍK

Nutně hledáme nový domov pro pejska Čertíka. Čertik se nachází ve Bzenci, je 2,5 roku starý, zvyklý žít v bytě s kočičkou. Bohužel jeho majitel je po mozkové příhodě a o  pejska se už dál nemůže starat. Zájemce o pejska může volat na tel.číslo:775 433 080.                Vloženo 21.2.2022

ČERTÍK NAŠEL NOVÝ DOMOV V BRNĚ.

 

Max SAM

Krásný velký rotvajler Sam se dostal do útulku z nevhodných podmínek, vystresovaný a podvyživený. Krásně se zakulatil, ale zůstává bojácný. Umí poslechnout, když zrovna nemá něco lepšího na práci. S velkými psy nevychází, mezi fenkami a malými psy si vybírá. Potřeboval by klidného, vyrovnaného pána, který mu dá lásku a jistotu. Získá tak na oplátku silného věrného ochránce. Když se osmělí, moc rád se mazlí. Do bytu nevhodný.

 

Max DASTY

Dastyho přivedla do útulku majitelka, která si ho rok zpět přivezla ze slovenského útulku. Doma údajně lovil slepice, takže se rodina rozhodla ho dát do jiných rukou. Je to velký vlkošedý kříženec německého ovčáka, 8 let, kastrovaný. Má velký problém se všemi psy, neustále je provokuje a útočí na ně. Určitě musí být v rodině jediný pes. S dospělými ani s dětmi problém nemá, ale je nutné si u něj vybudovat autoritu a důsledně s ním pracovat na poslušností. Při vhodném zacházení bude milý společník a pohlídá vám dům i zahradu. Do bytu určitě vhodný není.

 

Max JESSY

Jessi, krásná čtyřletá fenka, kříženec staforda, se dostala do útulku z Lužic. Rodina při tornádu přišla o dům, přestěhovali se ke známým a tam najednou nastal problém. Jessi, dosud rodinný mazel, začala útočit na své majiele, několikrát je pokousala, až se jí začali bát a nechtěli na ni ani sáhnout. Když jsme pro ni přijeli, projevila se strachová agrese, zaútočila, ale když viděla, že se jí nebojíme a nebudeme ji ani trestat, uklidnila se. Pak se nechala odvézt a od té chvíle je naprosto v klidu, v útulku ani jednou na člověka nezaútočila, ani náznakem. Je to temperamentní, velmi čilá a veselá fenka. Projevuje se jako štěně, chce si pořád hrát a mazlit se. Nemá ráda fenky, mezi psy si vybírá. Když se vyskytne nějaký konflikt mezi psy, má tendenci se velmi rychle a nadšeně k šarvátce přidat, bohužel. Je potřeba jí věnovat hodně času, aby se vyřádila a unavila, zapracovat na poslušnosti a bude zní skvělá parťačka.

 

Max MAX 

Krásný Max, kříženec bernského salašnického psa. Do útulku přišel pravděpodobně týraný. Půl roku trvalo, než na sebe vůbec nechal sáhnout. A i potom toleroval jediného člověka. Pomaloučku, postupně získával důvěru a nechal se pohladit dalšími osobami. Po dvou letech trpělivé péče se na něj usmálo štěstí a adoptovala si ho milá rodina. Bohužel až během života v nové rodině se objevil problém – Max bude zřejmě už natrvalo pes pouze jednoho pána. Na člověka, kterého si vybere, se velmi upne a pak si ho hlídá – bohužel i proti vlastní rodině. Je poměrně dominantní, ze psů si hodně vybírá a je žárlivý. Hodil by se pro zkušeného chovatele, který dokáže Maxovi vysvětlit, kde je v rodině jeho místo, aby si hierarchii nestanovil sám. Případně pro někoho, kdo třeba žije sám a hledá oddanou, milující duši. Protože přesně to je Max. Oddaný a milující a od vás očekává totéž. Pravděpodobně v důsledku týrání mohou být občas jeho reakce nečekané, nedoporučujeme ho proto k dětem.

 

FerdaFERDA 

Ferda je malý kříženec jezevčíka. Je to nalezenec. Nevíme, co zažil, než se dostal do útulku, ale asi to nebylo nic pěkného. Velice si hlídá to, co považuje za své – kotec, jídlo, hračky. Se psy se snáší, pokud je ve volném prostoru, rád se pomazlí. Na svém území – v kotci však vrčí a může i kousnout. Zkušený chovatel s velkou trpělivostí, který by dokázal respektovat tuto jeho potřebu bránit své území, by s ním mohl užívat příjemné chvíle a získal by kamaráda. Určitě není vhodný do rodiny s dětmi.

 

 

Leny

LENY 

Sedmiletý kříženec labradora. Je to zlatíčko, moc rád se mazlí, rád mlsá. Psy, se kterými se snese, si dost vybírá. Fenky má rád. Je přátelský, přítulný, bojí se doktorů – ty rád nemá. Jediný problém – je to turista a útěkář. Uteče odkudkoliv, přeskočí cokoliv, proleze i neuvěřitelně malou dírou. Neutíká dělat problémy, proběhne se, zkontroluje fenečky a zase se rád vrátí. Svého pána bude milovat, jen musí být v dobře zabezpečeném kotci, když bude doma sám. Je zvyklý na venkovní kotec.